Mitologia słowiańska: wspieram.to! – Szorty

przez kasyno depozyt 20 zl | 5 października 2014

Teomachię chciałem sprawić sobie już jakiś czas temu. Zaciekawił mnie opis gry: walka między bogami z czterech różnych mitologii o wiernych, z mechaniką inspirowaną pokerem (a konkretniej to Texas Hold’em). Szczęście w kartach zawsze miałem więc kolejną karciankę chętnie przywitałbym w swojej kolekcji. Nadarzyła się jednak dobra okazja, by nadrobić zaległości, a to za sprawą projektu w serwisie wspieram.to. Twórcy Teomachii przygotowują bowiem dodatek…

Teomachia: Mitologia słowiańska

Podstawka zawierała bóstwa z mitologii nordyckiej, sumeryjskiej, greckiej i celtyckiej, a dodatek, jak łatwo się domyślić, dodaje dwójkę “naszych” słowiańskich bóstw plus pięć kart Mitów – wszystkie z bardzo fajnymi ilustracjami. Do tego każdy wspierający (od któregoś tam progu) dostanie zestaw kart bóstw z podstawki z odświeżonymi grafikami, które nie są już tak super, ale lepsze niż oryginalne. W sumie ilustracje na pozostałych kartach podstawki też były takie se, ale to może się poprawić, jeśli autorom uda zebrać się dziesięć tysiaków. Trochę sporo, do tego wolno idzie więc nie nastawiam się na to zbytnio.

Ale samą podstawkę wraz z dodatkiem możecie dostać wspierając projekt kwotą 55 złotych. Jak dla mnie, to uczciwy deal (tak w zasadzie, to niezła okazja, a nie uczciwy deal, ale szczegół). A co jeśli zbiórka się nie powiedzie? Kasa do was wraca. Win-win. Wydawajcie kasę, bo chcę dostać gierę ze zbiórki ;)

I jeszcze odnośnik, jakby ktoś nie zauważył tego w pierwszym akapicie:

KLIK

Killian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.